Etkili kampanyaların ardındaki strateji ve stratejistleri ödüllendiren Curious Felis’te başvuru döneminin sona ermesine üç gün kaldı. Son başvuruların 4 Ekim’de kabul edileceği yarışmada kazanan işler WARC’ta listelenerek global ölçekte de görünürlük elde edecek.

Başvuran projelerin ön değerlendirmesi alanında deneyimli isimlerden oluşan Curious Felis jürisi tarafından 9-18 Ekim tarihleri arasında tamamlanacak. Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü final değerlendirme toplantısı 24 Ekim’de, Yaratıcı Strateji Bölümü final değerlendirme toplantısı ise 27 Ekim’de düzenlenecek. Jürinin takdiriyle kısa listeye kalma başarısı gösteren işler, final toplantılarının akabinde mediacat.com üzerinden açıklanacak.

Curious Felis’te kısa liste başarısından bağımsız olarak “En İyi Vaka Yazımı” ödülü de sahibini bulacak.

Ödüle uzanan projelerin mimarları, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Brand Week Istanbul kapsamında 9-10 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Felis Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuşacak.

Curious Felis hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve başvuru formuna ulaşmak için sağ üst köşede yer alan "Yeni Başvuru" butonuna tıklayabilirsiniz.